Zahradní kašny – oáza klidu  

Zvýraznit svou zahradu lze i pěknou kašnou.  Ve večerních hodinách si v poklidu můžete užívat pohled na zurčící zahradní kašny, z kterých se line měkké, rozptýlené světlo. Obzvláště je příjemné sedět u stolu pozdě v noci s přáteli v blízkosti fontány. Když je kašna v rybníku, je nutné nastavit světla na dně, velmi pěkně zvýrazní tmavou vodu. Pokud je kašna na zahradě nebo na záhonu, lze lampu skrýt mezi květinami – nabídne vám světlo nevídanou krásu. Nejvíce okázale, vypadá ve středu záhony v blízkosti terasy, takže každé jídlo na čerstvém vzduchu je doprovázeno estetickým požitkem. Dobrá zpráva – pořízení zahradní kašny není spojeno s velkým finančním zatížením.

Zelená zahrada – zdroj pozitivních emocí

Krásná barevná zahrada od jara do pozdního podzimu – to není sen.  A pokud zde trávíte všechen svůj čas, je žádoucí, aby vaše zahrada byla krásná a útulná, s minimálním úsilím. V první řadě je nutné správně naplánovat vzhled travnatého pozemku, a poté vybrat rostliny, které vyžadují minimální péči. Pokud dáváte přednost modernímu stylu nebo se obejdete bez ozdůbek, tak i tak by neměla ve vaší zahradě chybět zahradní kašna. Jednoduchá a kompaktní kašna se perfektně hodí na každý pozemek. Obklopte fontánu rostlinami a vytvoříte si malou oázu v ruchu velkoměsta.

Působivé zahradní kašny na t-zbozi.cz

Máte ve svém hledáčku zahradní kašny? Ohromný výběr kašen, od jednoduchých po přímo umělecké skvosty, jež vás přenesou do časů římské nadvlády (fontána Athény) naleznete v internetovém obchodě t-zbozi.cz. Ohromně efektní je zahradní kašna s osvětlením, stejně jako se džbány nebo vodní kolo, lví hlava, chlapec se psem, bambusová zahradní kašna na japonský způsob a další. Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma! Můžete se těšit na spolehlivý zákaznický servis, stejně jako prima ceny.

 

 

 

 

 

 

Related posts