Vestavěné skříně – přizpůsobí se každému prostoru

Vestavěné, nebo taky vestavné skříně se přizpůsobí každému prostoru. To je jejich hlavní výhodou oproti sériově vyráběným skříním. Vestavěná skříň se nejprve přesně zaměří a pak teprve vyrábí. Máte tedy možnost přizpůsobit vlastním potřebám uspořádání skříně, její povrchovou úpravu a design.

Můžeme Vám nabídnout vestavěné skříně zavedené firmy v kvalitním provedení a za rozumnou cenu, včetně záručního i pozáručního servisu.

K tomu, aby krásný vzhled nebyl jen krátkodobou záležitostí , je nutné vyrábět nejen z krásných, ale také z odolných, snadno udržovatelných a perfektně technologicky zpracovaných materiálů. Naše firma si je vědoma vysokých nároků zákazníků, proto jsou v naší nabídce dekorů pro výběr korpusu a dveří vestavěné skříně jen prověřené materiály, které odpovídají vysokým standardům po stránce estetické i technologické.

Na korpus skříně používáme lamino tl. 18mm v mnoha odstínech dřevodekorů a unibarev od výrobců KRONOSPAN, EGGER,WODEGO a KAINDL, samozřejmostí je u nás aplikace ABS hrany. Pokud si budete přát nestandardní materiály jako např. dýhu, rádi Vám vyhovíme, musíte ale počítat s tím, že tento materiál patří mezi exklusivní a od toho se odvíjí i jeho cena.

Možností, jakou vybrat výplň dveří, je opravdu hodně, záleží na Vašem vkusu a také na částce, kterou chcete do vestavěné skříně investovat. Pokud Vám můžeme doporučit na něčem nešetřit, pak jsou to právě dveře. Je to ta část skříně, která dotváří vzhled celého interiéru. Mezi standardní a nejběžnější výplně posuvných dveří patří lamino (nejlevnější varianta výplně), stříbrné nebo bronzové zrcadlo (zrcadlová výplň opticky zvětší prostor nebo designově i prakticky doplní dveře z lamina), v současné době dále jsou mezi nejpopulárnějšími výplněmi barevná skla LACOBEL v mnoha odstínech, ale i dýhované a MDF desky lakované do vysokého lesku.

Vybíráme šatní skříně a skříně do ložnice

Všechny materiály se dají libovolně kombinovat u velmi oblíbených dělených dveří, jejichž design si můžete zvolit dle Vaší fantazie.

Než se vypravíte k nám, je třeba znát to nejdůležitější pro návrh Vaší skříně a to rozměry. Změřte si prosím prostor určený pro skříň, skříňku, šatnu atd. Pro vytvoření předběžného grafického návrhu a kalkulace nám dobře poslouží přibližné rozměry prostoru. Abychom Vám mohli zpracovat návrh Vaší skříně potřebujeme znát 3 základní rozměry:

  1. výšku (vestavěné skříně na míru se většinou dělají až do stropu, protože nejlépe využijete prostor pro skříň určený.)
  2. šířku (celková šířka skříně není nijak limitována, omezeni jsme nosností šatních tyčí a nepodepřených polic, jejichž maximální délku doporučujeme cca 1m).
  3. hloubku (na systém námi dodávaných posuvných dveří je min. doporučovaná hloubka skříně 65cm při vybavení skříně klasickou šatní tyčí. Pokud Váš prostor nemá dostatečnou hloubku, najdeme samozřejmě alternativní řešení – výsuvné věšáky, jiné způsoby otevírání atd.)

Dalším krokem je popřemýšlet, nad systémem otevírání dveří (posuvné, klasicky otevírané, skládací), jaké vnitřní uspořádání skříně by Vám vyhovovalo a které z doplňků využijete. Mezi standardní vybavení vestavěných skříní patří šatní tyče, police, výsuvné police, zásuvky s tlumeným zavřením, drátěné koše nebo věšáky různých doplňků – kravatník, páskovník, kalhotník …

Related posts