Vánoční osvětlení – elegantní výzdoba

Jak setřást břemeno starostí a úzkostí s vánočními dekoracemi? Nenechávejte vše na poslední chvíli a již v tyto dny začněte přemýšlet o vánočních dekorací. Inspirace je na internetu hodně. Jsou zde k dispozici obrázky mnoha domovů a slavnostně osvětlených ulic měst. Prohlédněte si zářící fasády ozdobené světelnými dešti, lehké vzory věží, i strmé mosty, které zdobí vánoční osvětlení. A poté, co proniknete do vánoční nálady, začněte objednávat.  Sváteční světelné iluminace – pohádková atmosféra.  Vybavit osvětlením lze zahradu, přikryjeme tajemným světlem nahotu zimních stromů.

Vánoční osvětlení – rampouchy

Vytvořit efekt „běžícího“ světla, které simulují ohňostroje, vánoční figurky, hvězdy a rampouchy není v současné době nemožné. Trh nabízí vánoční osvětlení v mnoha druzích, kde mezi nejoblíbenější patří světelné řetězy a rampouchy, které zdobí římsy a okapy nebo balkóny. LED rampouchy vytváří okouzlující atmosféru v předměstské oblasti. Efekt měkkého světla, mihotající v LED trubicích jedinečným způsobem zdůrazní krásu vysokých stromů. Vánoční osvětlení efektně podtrhne kouzlo krajiny zabalené ve sněhu. Třpytivé třásně zdobí clony střešní verandu markýzy a drobné architektonické formy.

LED vánoční osvětlení – konzola

Aby lépe vyniklo LED vánoční osvětlení, používá se konzola pro upevnění na sloupy veřejného osvětlení nebo samostatně aby bylo zaručeno uchycení motivu a viditelnost ze všech stran. Existuje i LED konzola, která je určena pro dekoraci svislých ploch: fasád, sloupy veřejného osvětlení, vysoké brány, ploty a podobných struktur. Tento systém osvětlení ulice nabízí obrovskou škálu tvarů, barev a velikostí! Ve formě svítících hvězd v podobě postav pohádkových postav a zvířat, v podobě prolamované sněhové vločky, svěží duhové barvy, abstrakce … LED konzola je odolný hliníkový rám, na němž jsou připevněné LED řetězce s několika barevnými LED diodami uvnitř, zářící jasnými barvami do velké dálky.

 

 

Related posts