TOP granitové dřezy pro rok 2017

Co je v dnešní době obrovským hitem v segmentu dřezů? Jsou to velmi kvalitní, unikátní a samozřejmě také velmi dobře vypadající granitové dřezy. Jste rozhodnuti, že si jeden takový také pořídíte do své kuchyně? Pokud ano, podívejte se na přehled nejlepších pěti, které v roce 2017 patří mezi nejzajímavější.

Kuchyňský dřez Schock Manhattan

Velmi zajímavý dřez v provedení onyx. Jeho hlavním lákadlem jsou především menší rozměry. Hodí se hlavně tam, kde bude dominovat myčka a dřez bude jenom doplňkem. Tomu jasně odpovídá i menší odkládací plocha na umyté nádobí. Potěší i jednoduchost jeho montáže, jelikož toto řešení je určeno pro takzvanou horní montáž, o které lze říci, že ji s trochou zručnosti lze zvládnout dokonce i svépomocí.

Kuchyňský dřez Schock Typos

Na první pohled velmi povedené řešení dřezu. Na první pohled zaujme rozhodně jeho barva, kdy je zvolen odstín s označením Moonstone.  Celkový rozměr dřezu je 800 x 500 milimetrů, což dnes patří mezi jednu z nejpoptávanějších velikostí. Lákadlem je také rozvržení dřezu, jelikož dominuje především odkapávač pro umyté nádobí, zatímco samotná velikost dřezu je spíše menší. Samozřejmostí je možnost snadné horní montáže, nebo jistota kvality i dlouhé životnosti.

Kuchyňský dřez Sinks Naiky

Máte rohovou kuchyň a právě do daného rohu plánujete umístit nový granitový dřez? Jestliže ano, sáhněte po hitu letošního roku, kterým je právě tento typ dřezu. Lákadlem může být i jeho design, pokud zvolíte velmi povedený odstín Metalblack. Dále dřez zaujme i svou maximální praktičností. Samotný prostor pro mytí nádobí je umístěný ve středu, zatímco odkládací plochy pro čisté nádobí jsou po jeho obou stranách. Ideální volba, jak dobře a efektivně využít jinak prázdná místa na rohových linkách.

Kuchyňský dřez Sinks Cube

Jeden ze skutečně velmi moderních dřezů. Zvláště potom v případě, kdy zvolíte odstín označovaný jako Milk, který charakterizuje mléčně bílou barvu. Lákadlem tohoto dřezu jsou zajímavé rozměry 410 x 500 milimetrů. Celý tento prostor bere samotná vana dřezu, jelikož jde o provedení bez odkapávače. Pokud plánujete na mytí nádobí využívat výhradně mycí linku a dřez bude určený spíše na omývání potravin a rukou, je to pro rok 2017 jeden z našich dalších tipů.

Kuchyňský dřez Alveus Cubo

Moderní granitový dřez, který zaujme nejenom tím, že nemá klasický odkapávací prostor. Zaujme také tím, že má hned dvě vaničky. Jednu klasickou a dostatečně velkou, která je doplněna druhou, o něco menší. Ideální volba, pokud potřebujete svůj dřez rozdělit na segmenty, ve kterých budete umývat různé druhy nádobí, nebo si vyčleníte část pro omývání potravin a druhou právě na omývání znečištěného kuchyňského náčiní. Navíc díky barevnému provedení Anthrazit Metalic dokonale vypadá. Hlavně v moderních kuchyních.

Related posts