Společnost Aknilas a její ložiska

Ryze českou společnost Aknilas s.r.o. se sídlem v Nymburku založil Martin Souček v roce 2009. Od počátku se firma specializuje zejména na ložiska a průmyslové komponenty určené pro výrobu, servis strojů a strojních zařízení. Společnost má za sebou více než 15 let zkušeností. Postupně se jí podařilo vybudovat silný a zkušený tým specializovaných odborníků. Vždy vám poradí a navrhnou optimální řešení právě pro vaši aplikaci a rychle vám dodají i všechny vaše objednané produkty.

Ložiska a další sortiment

Stěžejním produktem jsou především ložiska, lineární vedení a jiné strojírenské produkty, včetně souvisejících náhradních dílů. Vše pochází od předních světových výrobců, jako jsou SKF, INA – FAGFAG, NSK, NTN, KOYO, McGill, TIMKEN, LOCTITE, GUFERO, MEGADYNE, RUBENA, SIMRIT, GATES a další prověření dodavatelé původem z Evropy, Ameriky a Japonska. Většina produktů je skladem ihned k odběru v kamenné prodejně v Nymburku, nebo je ihned odeslána spolehlivým kurýrem.

Prodej ložisek a výběr produktu

V nabídce jsou kromě ložisek i ozubená kola, řetězy, klínové, ozubené a ploché řemeny, gufera, o-kroužky, v-kroužky a další těsnící prvky, ale i průmyslová lepidla a maziva. Zvolit můžete i produktovou řadu značky Spanjaard, obsahující aditiva, čističe, mazadla, separátory, safestep, autokosmetiku a opakovaně plnitelné nádoby. Najdete i cenově dostupná ložiska pro méně náročné aplikace. Nabídka je opravdu komplexní. Společnost provozuje i vlastní zakázkovou kovovýrobu. Specializuje se zejména na výrobu ozubených kol a jiných komponentů podle přání zákazníka bez ohledu na minimální množství. Prodej ložisek není omezen počtem kusů.

Spolehlivost a vstřícný přístup

Ve společnosti Aknilas s.r.o. pracují kvalifikovaní pracovníci s mnohaletými praktickými zkušenostmi. Firma Aknilas, s.r.o. si vybudovala v oblasti dodávek ložisek a dalších produktů určených pro výrobu a servis strojů pevnou pozici na trhu. Čeká vás vstřícný přístup a včasné dodržení všech závazků.