PÁRTY STANY a NŮŽKOVÉ STANY

Bez pořádných párty stanů se žádná dobrá zahradní slavnost, piknik, grilování či svatba či oslava narozenin prostě neobejde. Bez ohledu na počet vámi pozvaných hostů vás vždycky tyto zahradní párty stany ochrání před nepřízní počasí. Nůžkové stany a zahradní altány vám pomohou také při pobytu na sluncem rozpálené pláži nebo poskytnou stín u zahradního bazénu. Můžete v nich stolovat i relaxovat na lehátku s oblíbenou knížkou. Velké společnosti i drobní podnikatelé využijí nůžkové stany také pro své podnikání. Restauratéři i vystavovatelé jako prezentační i výstavní prostor, prodejní i veletržní stánek či mobilní přístřešek vhodný pro technickou podporu. Zaštítí všechny akce konané pod širým nebem. Poskytnou zázemí pro sportovce při všech sportovních událostech. Mohou sloužit i jako chráněný vchod do pěkné restaurace a hotelu. Můžete sem umístit denní menu nebo upoutávku pro nové hosty.

Párty stany 3 x 6 m – kvalitní zázemí pro jakoukoliv aktivitu

Párty nebo nůžkové stany se staly nezbytnou součásti našich zahrad. Jde o estetický a praktický prvek. Párty stany 3 x ...
VÍCE...

Párty stany 3 x 3 m na menší oslavu spolehlivě stačí

Kde na zahradě bez stromů hledat stín v parném dnu? Vše řeší párty stany 3 x 3 m, nabízí pohodlné, zastíněné ...
VÍCE...

Nůžkové stany 3 x 3 m – spolehlivé a profesionální řešení

Nůžkové stany 3 x 3 m je užitečná věc pro moderní příměstské oblasti. Nákupem zahradních pavilonů získáte estetický a praktický ...
VÍCE...

Zahradní párty stany pro každou příležitost

Velkou výhodou, kterou poskytují nůžkové stany je kromě jejich snadné manipulace, skládání i rozkládání i jejich variabilita. V bohaté nabídce jsou párty stany různých rozměrů. Nejmenší párty stany jsou o velikosti 3 × 3 m, o něco prostornější 3 × 6 m. Můžete mít ale i rozměrné párty stany ve větší velikosti. Velké nůžkové stany dobře slouží jako zázemí třeba pro catering nebo stan s občerstvením na letním festivalu. Menší nůžkové stany lze také vzájemně propojit a sestavit tak mnohem větší zahradní stan. Boční stěny mohou být vybaveny i okny a ochrání i před bočním větrem, deštěm, spadaným listím a prachem.

Materiál na nůžkové stany

Nůžkové stany se v dnešní době vyrábí z moderních materiálů. Plachty jsou voděodolné a třeba polyethylen umožňuje jejich dodání v mnoha barevných variantách. Běžná je modrá a bílá barva, není ale neobvyklá třeba zelená či červená. Stále častěji se na trhu objevují i barvy, jako je oranžová, žlutá nebo zajímavá bordó. Máte-li rádi vzory, dejte přednost proužkům. Barevnost  párty stanů je proto velmi lehké přizpůsobit všem aktuálním událostem, zvolenému exteriéru i firemním barvám. Párty stany tak nebudou rušivým elementem, ale vkusným doplňkem. Vhodně zvolená barva pro párty stany podtrhne atmosféru každé vámi pořádané akce.

Pro slovenské zákazníky doporučujeme záhradné altánky.