Párty stany 3 x 6 m – kvalitní zázemí pro jakoukoliv aktivitu

Párty nebo nůžkové stany se staly nezbytnou součásti našich zahrad. Jde o estetický a praktický prvek. Párty stany 3 x 6 m se vás nejen spolehlivě ochrání před výkyvy počasí – větrem, slunce a deštěm. Navíc vám poskytnou příjemné zázemí u všech možných společenských akcí – zahradní, grilovačka, kulturní, sportovní, promo, zastřeší veškeré další firemní aktivity. Není nad to uzavírat obchody v útulném stanu na čerstvém vzduchu. Pro odlišení od konkurence si můžete nechat stan potisknout reklamním logem nebo výrazným fotem. Pakliže pořádáte jednu akci za rok, bude lepší si párty stany 3 x 6 m pronajmout i s cateringem.

Vybíráme párty stany 3 x 6 m

Než kliknete na tlačítko objednat, dobře si rozmyslete jaká velikost, materiál barva a tvar vám bude nejvíce vyhovovat. To znamená ujasnit si, za jakým účelem tento výrobek kupujete. Jen pevný a stabilní párty stany 3 x 6 m splní vaše požadavky. Lze je použít i jako dočasné skladiště nebo mobilní garáž. Podnikatelé párty stany hojně využívají pro prezentační účely své firmy nebo jako předzahrádku u restaurace.  Jak velký stan zvolit?  To záleží, pro jaký účel stan kupujete a pro kolik lidí a klientů. Čtyřčlenná rodina si vystačí se stanem s rozměry 3 x 3 m. Nejprodávanější rozměry jsou  3×3, 3×6 a 3×9 m.

Párty stany 3 x 6 m – zaměřte se na materiál a konstrukci

Trh nabízí dva základní typy –  klasické a nůžkové zahradní stany. Varianty se od sebe liší cenou a způsobem stavby. Nůžkovou konstrukci rozložíte jediným pohybem, ovšem za takovou vymoženost si musíte více zaplatit. Navíc jsou velmi vhodné na cestování, neboť mají lehkou konstrukci.  Tyčová klasika je o moc levnější, ale rozbití stanu zabere mnohem více času, proto je ideálnější se párty stany 3 x 6 m pořizovat na trvalé umístění. Doporučujme i nákup moskytiéry, aby vás zbytečně neotravoval dotěrný hmyz.

 

 

Related posts