Párty stany 3 x 3 m na menší oslavu spolehlivě stačí

Kde na zahradě bez stromů hledat stín v parném dnu? Vše řeší párty stany 3 x 3 m, nabízí pohodlné, zastíněné místo, máte k dispozici další praktický zahradní prvek. Při dešti, vedru a větru toužíme po úkrytu, abychom mohli bez obav nasávat skvělou atmosféru, kterou nabízí zeleň. A pokud si pořídíte i komfortní zahradní nábytek, prožijete se svou rodinou a přáteli kouzelné chvíle na čerstvém vzduchu! Nicméně, od konceptu až po realizaci plánu, je zde jedna důležitá otázka – výběr správného párty stanu, aby splnil všechna naše očekávání. Byl prostorný, spolehlivě nás chránil před deštěm a UV zářením, a zároveň chceme, aby byl pěkný a ne příliš drahý.

Párty stany 3 x 3 m – materiál

Párty stany 3 x 3 m jsou obvykle vyrobeny z polyesteru. Velké párty stany z PVC mají stěnu opláštění o hmotnosti až 500 g / m². Důležitá je také tloušťka a druh materiálu, tvořících kostru. To zajišťuje stabilitu a bezpečnost, proto je nejjistější kovový rám. „Doporučené“ trubice, která mají tloušťku alespoň 1,5 cm (samozřejmě, že parametr je závislý na velikosti / hmotnosti stanu). Na trhu se dají sehnat i dřevěné pavilony. Tato silná konstrukce a díky použití přírodních materiálů lépe splyne na zahradě.

Párty stany 3 x 3 m – barvy

Párty stany 3 x 3 m mohou mít různé barvy, proto u tak obrovského množství dostupných modelů je kolikrát obtížné provést konečný výběr. První pravidlo mluví jasně, je nutné vsadit na neinvazivní barvu, kombinuje se zahradou a životním prostředí. Univerzální bílá barva (další výhoda – odráží sluneční světlo), přesto je oblíbená zelená a hnědá barva. Šedé a béžové odstíny dobře zapadají do zahrady organizovaných v moderním stylu. Pastelové barvy (např. oranžová, červená, modrá) mohou být začleněny do orientální zahrady.  Duha – nejsou příliš vhodné pro kompozici, ale je to dobré řešení pro „potěšení“ dětí.

 

 

 

Related posts