Obývací stěny – moderní je spíše minimalistické řešení

Přestavujete dům nebo jste se nastěhovali do nového bytu? Tak to většina z vás zatouží i po novém a moderním nábytku. Dnes interiér nehyzdí mohutné obývací stěny táhnoucí se po celé jedné stěně od shora až dolů. Pravda – nabízely mnoho místa k uložení věci, ale pokoj byl přeplněný a plný prachu. Uživatelé si v současné době raději objednají obývací stěny v minimalistickém stylu. Preferuje se vyšší kvalita a luxus, vzdušnost a prosté linie, klade se velký důraz na pohodlí a komfort. Nudné sektorové stěny ze 70 let už dusí jen pokoje našich babiček, dnešní byty se vybavují moderním, dá se říci nadčasovým nábytkem.

Kvalitní a luxusní obývací stěny

Ceny jsou sice příznivé, ale přesto své domovy zařizujeme s rozmyslem. Obývací pokoj musí splňovat určité kriteria, pokud toužíme po komfortním bydlení. A proto si vybíráme obývací stěny, které jsou prostorné, vzdušné, přizpůsobivé a variabilní.  Dnešní moderní obývací sestavy nám poskytují především úložné prostory pro elektroniku. A záleží jen na vašem rozhodnutí a možnostech, zda zvolíte obývací stěnu vyrobenou z masivu nebo levnějšího lamina.  Ve finále musí vše ladit – barva stěn, podlahy, lustru, koberce, sedačky a bytových doplňků – záclony, závěsy, polštáře apod.

Trendy obývací stěny

Ucelenou a denně obměňovanou nabídku komponentů různých stylů naleznete v největším internetovém obchodu s nábytkem v České republice t-nabytek.cz. Zde vám ZDARMA dopraví obývací stěny až domů. Spolehlivý klientský servis, fantastické ceny, snadný výběr ve filtru v levém sloupečku – samozřejmost, stejně jako certifikát Heureka, ověřeno zákazníky.  Jednotlivé komponenty si nemusíte objednávat najednou, máte možnost si je postupně dokupovat. V prvních dvou odkazech se nechte inspirovat při výběru nábytku a přečtěte si i poutavé informace o nábytku.

 

Related posts