Kuchyně a kuchyňské linky – místo nejen pro vaření

V dnešní době už není kuchyně jen místem na vaření, ale většinou bývá centrem domácnosti, kde se její členové setkávají a tráví společně čas. Proto se snažíme vždy co nejvíce naplnit představy klienta, aby se v nové kuchyni cítil co možná nejlépe.
Kuchyňské linky vyrábíme z různých materiálů, abychom uspokojili každého zákazníka jak po stránce designové, tak ekonomické.

Dvířka kuchyňské linky

Nabízíme dvířka dýhovaná, z masivu, s folií, z lamina a samozřejmostí jsou stále oblíbenější dvířka z MDF lakované do vysokého lesku, pracovní desky klasické dřevotřískové s odolným HPL laminátem nebo desky z umělého kamene Rausolid, a obklady z lamina, nebo z moderních barevných skel LACOBEL v mnoha odstínech.
Kuchyňské skřínky si můžete vybírat s nejrůznějšími typy otvírání – klasické, výklopy, plnovýsuvy, vše samozřejmě s tlumeným zavřením. Velmi oblíbeným se stává moderní bezúchytkové otevírání, které umožňuje pohodlné otevření skříněk i pokud máte obě ruce plné.

Osvětlení kuchyně

Naším standartem je kompletní dodávka kuchyně včetně spotřebičů dle Vašeho výběru a možnost výroby ostatního kuchyňského nábytku (stoly, židle, komody), tak aby celá kuchyň působila nejlepším estetickým a kompaktním dojmem.

Než se k nám vypravíte, abychom Vám zpracovali grafický návrh a cenovou nabídku, je třeba znát několik důležitých věcí – celkový rozměr místnosti, rozměr prostoru pro kuchyňskou linku a umístění dřezu a varné plochy. Všechny rozměry stačí samozřejmě přibližné, finální zaměření provádíme sami za pomoci přesné laserové techniky.

Related posts