Dřevěné sochy vhodné i na zahradu

Jmenuji se Radim Sibera. Již řadu let vytvářím dřevěné sochy motorovou pilou. Vyrábím je zejména na zakázku a často jde o naprosto skvělý a originální dárek. Někdy si je lidé kupují i pro vlastní potěšení. Jestliže zrovna nevíte, jaký dárek máte koupit na narozeniny, Vánoce či k vašemu výročí, zřejmě nenajdete originálnější dárek než dřevěnou plastiku. Pro inspiraci se podívejte na hotová díla. Zahradní sochy jsou originální ručně dělanou plastikou a zcela identický kousek nikdy neexistuje. Každý kus dřeva je naprosto jiný a vždy vede ruce řezbáře i jeho motorovou pilu jiným způsobem. Vždy tak vznikne zcela jedinečná dřevěná socha.

Dřevěné sochy do interiéru i exteriéru

Rád vám vyrobím přímo na míru podle vašich představ, cokoliv vás napadne. Můžete mi poslat obrázek či fotografii. Dám dřevěný fyzický tvar vašim představám i snům, přenesu vaši fantazii do dřevěné plastické podoby. Jak je známo, vaší fantazii se meze nekladou. Mohu vám vytvořit sochu vyrobenou motorovou pilou s hrubším povrchem vhodnou do zahrady, kdy vynikne zejména struktura zvoleného přírodního dřeva. Inspiraci a další informace o dřevěných sochách hledejte v sekci zahradní sochy. Vyrábím i dřevěné sochy velmi pečlivě zbroušená do hladka a vhodné do vašeho interiéru. Pak používám pro kvalitnější zpracování déle vysoušené dřevo, vhodné pro toto náročnější zpracování. Výsledek pak určitě stojí za to a dřevo má i dlouhou trvanlivost.

Dřevěná plastika pro každého

Dřevěná plastika pro dekoraci má své jedinečné kouzlo. Dodá osobitý vzhled opravdu každému interiéru i exteriéru. Dřevěná plastika v podobě dřevěné sochy​ je vhodným doplňkem do všech zahrad, parků, na dvorky, terasy, do atrií i do zimních zahrad. Udělá zajímavými veškeré komerční plochy, chodby, haly, auly i různá podloubí. Hodí se do každého zákoutí i prostranství. Dřevěná plastika je perfektní originální dekorací, ať už jde o ztvárněná jakékoliv předlohy, například zvířata, lidské hlavy, postavy, siluety, pohádkové postavy, dopravní prostředky, sportovní předměty i originální nábytek.

 

 

Related posts