Diamantové kotouče – CHTĚJTE KVALITU made in Germany!

Chcete-li si vybrat správné diamantové kotouče, je třeba vzít v úvahu, na který řezací stroj bude použit a jaký druh materiálu se bude zpracovávat. Usilujete-li o větší hloubku, měli byste zvolit vhodný průměr diamantové kotouče. Vybraný kotouč se musí bez potíží vejít do stroje pro řezání. Také při výběru diamantového kotouče se musí brát v úvahu velikost vnitřního otvoru – ten by měl odpovídat průměru hřídele stroje na řezání. Mezery mezi hřídelí a vnitřním otvorem pohonu se netolerují. V závislosti na druhu zpracovávaného materiálu, vyberte i správný tvar zubů – diamantových lopatek. Tato volba bude mít vliv na čistotu a rychlost zpracování. U některých měkkých materiálů se používají diamantové kotouče, které nemají žádné zuby, aby nedošlo k poškození těchto materiálů.

Diamantové kotouče Atlas a Kern – špičková kvalita

Chystáte se vrtat, oddělovat a jinak opracovávat různé materiály jako je beton, žula, asfalt, keramika, obklady, sklo a další? V tom případě musíte zvolit vhodné nástroje, pokud možno z ještě tvrdšího materiálu. V různých oborech, zejména ve strojírenství a na stavbách se používají vysoce kvalitní diamantové nástroje, neboť ze školy víme, že diamant je netvrdší přírodní látka. A to je důvod proč se profesionálové a kutilové neobejdou bez kvalitních řezných a brusných kotoučů. A kde nabízejí diamantové kotouče  ve vysoké kvalitě za rozumné ceny?  Atlas a Kern v kvalitě  made in Germany si můžete zakoupit v internetovém obchodě sibera-kotouce.cz.

Německé diamantové kotouče – dlouhá životnost

Nákup ve výše zmíněném internetovém obchodě vám urychlí průvodce výběrem diamantového kotouče s dotazníkem, který vyplníte a pošlete. Za pár obdržíte nabídku.  Dovolujeme si upozornit na skutečnost, že se neosvědčilo diamantové kotouče nakupovat v hobby marketech. Ceny jsou sice úžasné, ale s kvalitou nejsou spokojeni ani kutilové natož profesionální řemeslníci. Všichni preferují diamantové kotouče Atlas a Kern, které si lze v tomto eshopu zakoupit v těchto velikostech (115 mm, 125, 150, 180, 200, 230, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 800mm), popřípadě mohou požádat o upravení upínání (upínací otvor) na míru.

Více o diamantových kotoučích – zde!

 

 

 

 

 

Related posts